Zarejestrowani zawodnicy

Osoba pojawia się na liście zaakceptowanych zawodników dopiero po uiszczeniu opłaty wpisowej!

Zaakceptowani zawodnicy LIMIT: 64/80

# Imię i nazwisko Miasto Państwo 2 3 4 5 6 7 3oh P cl sq1 sk
1 Szymon Bajor Piła II Poland
2 Bartosz Błyszcz Górażdże Poland
3 Srbastian Brycki Brzeg Poland
4 Szymon Brzana Lasowice Wielkie Poland
5 Kacper Bukowski Opole Poland
6 Witali Bułatow Białystok Poland
7 Łukasz Burliga Niepołomice Poland
8 Tomek Burliga Niepołomice Poland
9 Adam Chodyniecki ŚWIDNICA Poland
10 Antoni Cichoń Wrocław Poland
11 Mateusz Cichoracki Tel-Awiw Poland
12 Piotr Czech Zdzieszowice Poland
13 Bartosz Dudek Ząbkowice Śląskie Poland
14 Grzegorz Fiołka Rudnik Poland
15 Kamil Gładysz Strzelce Opolskie Poland
16 Mateusz Głomb Kluczbork Poland
17 Marcel Grüner Radoszowy Poland
18 Kacper Grzelak Byczyna Poland
19 Michał Halczuk Lublin Poland
20 Jakub Hamkało Środa Śląska Poland
21 Vladyslav Hreben Sarny Ukraine
22 Daniel Jamrużka Stare Miasto Poland
23 Dawid Janikowski Wałbrzych Poland
24 Mateusz Jelonek Kuleje Poland
25 Tomasz Kaczorowski Gogolin Poland
26 Filip Kleczewski Głubczyce Poland
27 Jonatan Kłosko Czerwionka-Leszczyny Poland
28 Wojciech Knott Rzeszów Poland
29 Tymon Kolasiński Poznań Poland
30 Bartosz Kotowicz Kędzierzyn-Koźle Poland
31 Daniel Kurtz Dobrzeń Wielki Poland
32 Zahra Kusyi Opole Poland
33 Kacper Kuźniak Śrem Poland
34 Zofia Kuźniak Śrem Poland
35 Bartek Kuźniar Rudnik Poland
36 Jakub Lisiecki Kuleje Poland
37 Wiktor Maciejewski Konin Poland
38 Szymon Malinowski Katowice Poland
39 Patrycja Michalska Mrągowo Poland
40 Michał Mlostek Zagacie Poland
41 Jakub Neuman Warszawa Poland
42 Marcel Nycz Pszczyna Poland
43 Igor Ośmiałowski Bydgoszcz Poland
44 Bartłomiej Owczarek Mysłowice Poland
45 Łukasz Pielczyk Nędza Poland
46 Artur Rapiński Opole Poland
47 Przemysław Rogalski Warszawa Poland
48 Tobiasz Rychlik Popielów Poland
49 Dawid Schwalbe Źlinice Poland
50 Szymon Sproski Wroclaw Poland
51 Bartosz Szczepaniak Konin Poland
52 Mateusz Szulik Jastrzębie-Zdrój Poland
53 Stanisław Szyszka Kicin Poland
54 Jarosław Śmietana Wrocław Poland
55 Krystian Święch Lubin Poland
56 Piotr Trząski Sosnowiec Poland
57 Janusz Trzepizur Bór Zapilski Poland
58 Dominik Unijewski Łambinowice Poland
59 Kornel Walczak Byczyna Poland
60 Dawid Wójcik Czeladź Poland
61 Kacper Wybrański Brzeźno Poland
62 Łukasz Zagrol Raszowa Poland
63 Karol Zakrzewski Wrocław Poland
64 Jan Zych Kraków Poland
Σ: 60 62 41 33 24 20 36 51 22 24 40

Oczekujący

# Imię i nazwisko Miasto Państwo
1 Rafał Stottko Chałupki Poland
2 Piotr Dworaczyk Ligota Turawska Poland
3 Mateusz Dyżewski Kedzierzyn-Kozle Poland
4 Szymon Kopel Czechowice-Dziedzice Poland
5 Mateusz Bogdała Ożarów Poland
6 Piotr Sroka Opole Poland
7 Mikołaj Wojciechowski Częstochowa Poland